Pasaulinė laikraščių ir leidėjų asociacija (WAN-IFRA) paskelbė aštuonis geriausius 2014 m. skaitmeninės žiniasklaidos projektus ir apdovanojo leidėjus, sukūrusius geriausius produktus interneto erdvėje ir užauginusius savo verslo apimtis virtualioje erdvėje.

Verslo grandai žengia į žiniasklaidą

„Leidėjai besikeičiančioje aplinkoje privalo vėl iš naujo atrasti patys save ir yra labai svarbu pamatyti, įvertinti ir pasimokyti iš žiniasklaidos, kuri sugeba surasti inovatyvius, originalius kelius ir plėsti savo verslą pasitelkiant skaitmenines platformas. Svarbu atrasti, į ką lygiuotis“, – per apdovanojimų ceremoniją teigė Vincentas Peyrcgne, WAN-IFRA vadovas.

Geriausi 2014 m. apdovanojimai atiteko „The Guardian“ – už geriausią naujienų svetainę, „Kleine Zeitung“  (“General Election“) – už geriausią skaitmeninės reklamos kampaniją, BBC News – už geriausią video klipą internete „Kaip žmogui  nukeliauti į Marsą“, „Dagbladet“ - už geriausią vizualizacijos projektą, „Apple Daily“ – už geriausią mobilųjį sprendimą, „Pasaulio šachmatų čempionatą

2013“ (“Verdens Gang“) – už geriausią skaitytojų įtraukimą ir „gotdt.no“ (“Verdens Gang“) – už geriausią naujienų produktą.

Apdovanojimai buvo įteikti antradienį Amsterdame Pasaulinė leidėjų parodoje.

WAN IFRA vienija daugiau nei 18.000 leidėjų, 15.000 interneto svetainių, per 3.000 kitų įmonių daugiau nei 120 šalių.

 

vz.lt