Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Pinus Proprius“ keičia pavadinimą ir nuo šiol bus vadinama „Vastint“.

Pavadinimo keitimas vienu metu vyksta visose devyniose šalyse, kuriose veikia „Inter IKEA Property Division“ padaliniai, informuoja bendrovė.

Nuo šiol nekilnojamojo turto plėtros bendroves – „Pinus Proprius“ (Lietuva), „SwedeCenter“ (Lenkija), „Pronam“ (Nyderlandai), „Galliford“ (Belgija), „Larix Property“ (Latvija), „Interprime Properties“ (Rumunija), „LandProp“ (Jungtinė Karalystė), „Vastint Land“ (visa Europa) ir „Inter Hospitality“ (visa Europa) – vienys bendras pavadinimas „Vastint“. „Vastint Holding B.V.“ yra „Inter IKEA Property Division“ kontroliuojančioji bendrovė, įsteigta 1989 m. Nyderlanduose.

Pasak bendrovės, „Vastint“ pavadinimas buvo sukurtas sujungiant du žodžius „Vastgoed Internationaal“, kurie olandų kalba reiškia „tarptautinis nekilnojamasis turtas“. Vieningas vardas pasirinktas norint pabrėžti tarptautiškumą, patikimumą ir profesionalumą visose šalyse. Tikimasi, kad tai suteiks stiprų impulsą grupės plėtrai. Organizacinė bendrovės struktūra teisiškai išliks tokia pati ir padaliniai skirtingose šalyse išlaikys savo savarankiškumą. Visos turimos sutartys su klientais bei partneriais lieka galioti.

„Nors bendrovė priklauso „Inter IKEA“ grupei, IKEA pavadinimo galimybė net nebuvo svarstoma, nes šis ženklas yra naudojamas tik mažmeninės prekybos tinkle. „Vastint“ veikla nėra susijusi su „IKEA Concept“, „IKEA“ mažmenine prekyba ir neplėtoja „IKEA“ parduotuvių“, - teigiama bendrovės pranešime.

„Vastint“ kuria ilgalaikę vertę investuodama į nekilnojamąjį turtą ir jį vystydama. Veiklos pagrindą sudaro nekilnojamo turto portfelio valdymas ir komercinio nekilnojamo turto vystymas, įskaitant gyvenamųjų namų plėtrą ir pardavimą.

Bendrovės apyvarta 2012 m. siekė 15,9 mln. Lt, 2013 m. - 18,5 mln. Lt. VŽ jau rašė, kad bendrovė investuoja į Goštauto ir Lukiškių gatvių sankryžoje kitų metų vasarą iškilsiantį verslo centrą „Uniq“.

„Vastint“ (buvusi „Pinus Proprius“) Lietuvoje įgyvendino šiuos projektus: „Verslo Centras 2000“, „Novotel” viešbutis, „Europos Namai“, „Centro pasažas“. Šiuo metu „Vastint“ vysto „SPA Palanga“ ir verslo centrą „Uniq“ Vilniuje.

 

vz.lt