Mūsų „Reklamos studija“ teikia įvairias reklamos paslaugas bei priima nešališkus sprendimus, kurie geriausiai tenkina klientų, kuriuos aptarnaujame iš visos Lietuvos, poreikius. Mes esame įsikūrę Klaipėdoje.
REKLAMOS SPECIALIZACIJA IR PASLAUGOS
Mūsų teikiamos reklamos paslaugos yra: nuo firminio ženklo, logotipo, vizitinės sukūrimo iki reklamos ant tentų, automobilių, bei pastatų. Mūsų specializacija - reklaminės produkcijos gamyba bei reklamos dizaino kūrimas. Apie mūsų teikiamas paslaugas išsamiau jūs galite sužinoti apsilankę pas mus arba telefonu.
TIKSLAS, VIZIJA, VERTYBĖS

Mūsų tikslas – siekti klientų verslo sėkmės, bei įgyvendinti jų poreikius, pateisinti lūkesčius. Formuoti teigiamą ir patrauklų kompanijų bei prekių ženklų įvaizdį. Kurti ilgalaikius ryšius tarp kompanijų, jų prekių ženklų ir vartotojų.

Mūsų vizija: mes siekiame tapti šiuolaikiškiausi bei profesionaliausi reklamos sferoje.

Mūsų vertybės:
Geri darbo rezultatai
Nuolatinis tobulėjimas
Geri sprendimai
Žmogiškumas
Atsakomybė
Nuoširdumas
NovatoriškumasKODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Renkatės reklamos paslaugas? Sužinokite, kodėl verta pasirinkti mus.

Mūsų pranašumai:
Geri sprendimai
Orientacija į rezultatus
Sutaupytas laikas ir lėšosMŪSŲ KOMANDA

Pas mus dirba atsakingi, darbštūs, kūrybingi žmonės, kurie siekia tinkamai įgyvendinti jūsų poreikius. Visi jie turi aukštąjį, aukštesnįjį išsilavinimą arba šiuo metu mokosi ir tobulina savo žinias bei įgūdžius. Mes visada Jūsų paslaugoms!

BENDRADARBIAVIMAS

Bendradarbiaudami su partneriais, mes įgyjame vis didesnę patirtį. Kartu su mūsų partneriais mes esame stipresni bei galime pasiekti optimaliausių rezultatų.

ĮMONĖS PRISISTATYMAS

Jei norėtumėte plačiau sužinoti apie mus, tai galėsite padaryti susitikimo metu. Susisiekite su mumis ir susitarsime dėl Jums patogaus susitikimo laiko ir vietos.